• سه‌شنبه 11 جولای 2023
  • -
  • ۷۰۷

"الف" تا "ی" آموزش را از ما بخواهید

در راستای اجرایی سازی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و ناظر به چشم انداز مدرسه در افق ۱۴۰۴ و مبتنی بر توسعه مشارکت بخش غیردولتی در تحقق اهداف تحولی در جهت معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود نمایشگاه محصولات تربیت فناورانه همزمان با رویداد بین المللی الف تا در محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

از جمله محورهای برپایی نمایشگاه، ارائه و معرفی کالا و خدمات برای معلمان، مدارس و نهاد آموزش و پرورش در جهت تحقق مفاد سند تحول، ارائه راه حل و ایجاد الزامات و سازوکار‌ هایی به منظور حل مسائل مرتبط با اجرایی سازی سند تحول بنیادین و ترویج  علوم و فناوری‌های نوین در جهت ارتقاء و تعالی نظام تعلیم و تربیت است.

رویداد  “الف تا” ، رویدادی بین‌المللی برای شناسایی، حمایت و ارتقا، معرفی و انتشار، ارتباط و هم‌افزایی تجارب و ایده‌های تحولی و خلاقانه آموزش و پرورش در سطح جهان اسلام است که طی آن، ایده‌ها و تجربه‌های معلمان، مدیران، فعالان و گروه‌های تربیتی در سطح جهان اسلام جمع‌آوری شود تا در عرصه بین‌المللی معرفی و در فرایند رشد قرار گیرند.

شایان ذکر است شرکت صنایع آموزشی بعنوان یکی از بازوهای وزارت آموزش و پرورش در تحقق اهداف تحولی در این نمایشگاه نسبت به ارائه دستاوردهای خود اقدام نموده است.


جستجو

مطالب اخیر

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار