EN | AR
  • دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۰
  • -
  • ۲۹۷

همکاری با چینی ها

همکاری joint venture بین سرمایه گذاران چینی و شرکت صنایع آموزشی

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع آموزشی روز ۲۷ آبانماه سال جاری این شرکت میزبان گروهی از سرمایه گذاران چینی در حوزه تکنولوژی های نوین بود .

در این رویداد که به همت دکتر رنجبران مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس محقق گردید ، سرمایه گذاران چینی از نمایشگاه محصولات و همچنین کارگاههای تولیدی این شرکت بازدید بعمل آورده و با ظرفیتها و پتانسیل های موجود در این شرکت از نزدیک آشنا شدند .از جمله توانمندیهایی که برای این گروه مورد توجه قرار گرفت اتاق تمیز (clean room) بود که در سال جاری در شرکت صنایع آموزشی برای راه اندازی خط تبلت مورد بهره برداری قرار گرفت .

در نشستی که در حاشیه ی این بازدید با حضور مدیران ارشد این شرکت صورت گرفت توافقات ابتدایی در خصوص چگونگی انتقال تکنولوژی دو برند مطرح در عرصه تکنولوژی های الکترونیکی به شرکت صنایع آموزشی مورد بررسی قرار گرفت .

در ادامه این نشست دکتر رنجبران گفت ما کاملا آمادگی این را داریم تا در طرحهایی که بازار خوبی داشته باشد به صورت Joint Venture با سرمایه گذاران چینی همکاری کنیم .

رنجبران افزود ما در مجموعه ی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان بازار بالقوه ای داریم که در آن حدود ۸۰۰ هزار عضو فرهنگی دارد .

در ادامه این نشست دکتر مصلحی مدیر عامل شرکت صنایع آموزشی ضمن خیر مقدم به میهمانان ظرفیتهای موجود در این شرکت را تشریح نمود و گفت ما در بحث صادرات در سال جاری و در گام نخست نسبت به صادرات گروه محصولات سرگرمی های علمی و آموزشی و همچنین مولاژها به کشورهای ارمنستان ، سوریه و عمان اقدامات جدی انجام داده ایم .

وی افزود با توجه به عدم وجود گجت های آموزشی در کشور و نیاز به این مهم ،میتوان با تکیه بر زیرساختهای موجود در شرکت صنایع آموزشی و همکاریهای آتی این شرکت را به یک هاب منطقه ای در جهت تولید کالاهای دیجیتال و الکترونیکی تبدیل نمود .

در پایان این نشست هیئت چینی ضمن ابراز خرسندی از این بازدید آمادگی خود را برای انتقال تکنولوژی های جدید در عرصه محصولات الکترونیکی و دیجیتال اعلام نمودند و افزودند که شرکت صنایع آموزشی بستر مناسبی برای شروع همکاری های فی مابین است .


نظرات کاربران

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار