• چهارشنبه 31 می 2023
  • -
  • ۳۷۵

تاکید بر تداوم همکاری هرچه بیشتر با سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور

10 خرداد ماه نشست صمیمانه ای باحضور دکتر زارع مدیرکل محترم اداره نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران و جمعی از مدیران شرکت صنایع آموزشی صورت گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع آموزشی در این دیدار که در دفتر دکتر زارع صورت گرفت بر روند همکاری مشترک این دو مجموعه تاکید گردید.

دکترزارع با بیان این موضوع که شرکت صنایع آموزشی چون‌گذشته یکی از ارکان اصلی تامین تجهیزات آموزشی مورد نیاز کشور میباشد و این شرکت هنوز هم جزئی از بدنه آموزش و پرورش است گفت: در واقع این شرکت با سابقه ای نزدیک به 50 سال به موسسه ای تعلق دارد که سهامداران آن فرهنگیان عزیز میباشند و در نهایت سود عملکردی آن در مجموعه ای که متعلق به فرهنگیان است ذخیره میگردد.

مهندس شاهپوری عضو موظف هیات مدیره و مدیر بازرگانی شرکت صنایع آموزشی ضمن تشکر از حسن نیتی که نسبت به این شرکت در سازمان نوسازی مدارس کشور وجود دارد گفت : ما در شرکت صنایع آموزشی به دنبال تامین نیازهای آموزشی کشور در سطح استاندارد با قیمت مناسب هستیم و این استاندارد را میتوان با استانداردهای تجهیزات آموزشی (رشد) که از سوی سازمان پژوهش و نوآوریهای درسی تدوین میگردد منطبق دانست .

وی افزود اگر این استاندارد را مرجعی برای لزوم تامین تجهیزات آموزشی در مدارس کشور قرار دهیم میتوانیم شاهد رشد روزافزون کیفیت آموزش در کشور باشیم .

آقای شهریاری مشاور ارشد و دستیار ویژه مدیر عامل شرکت صنایع آموزشی در پایان این دیدار صمیمانه بر همکاریهای مشترک در راستای ارتقای سطح کیفی آموزش در کشور بیشتر از پیش تاکید نمود و شرکت صنایع آموزشی را بعنوان بزرگترین تامین کننده ابزار آموزشی در کشور بازوی کارآمد سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور دانست .


جستجو

مطالب اخیر

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار