• چهارشنبه 11 می 2022
  • -
  • ۳۹۷

توسعه همکاری در حوزه تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی بین ایران و روسیه

پیرو بازدید معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور از شرکت روسی “Scientific Entertainment” فعال در حوزه تولید تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی که در اواخر فروردین ماه سال جاری صورت پذیرفت ، مقرر گردید که مدیران ارشد این مجموعه در راستای همکاریهای مشترک در خصوص تبادل تجربیات و دانش فنی از شرکت صنایع آموزشی بعنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی در خاورمیانه بازدید بعمل آورند .
در این بازدید که در روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه صورت گرفت آقای پوالیایف مدیر عامل و آقای ریژوف معاون ایشان در شرکت Scientific Entertainment از نمایشگاه و دستاوردهای شرکت صنایع آموزشی دیدار کردند .
در ادامه این بازدید جلسه ای با حضور دکتر مصلحی مدیر عامل شرکت صنایع آموزشی برگزار گردید و توانمندی های هر دو شرکت مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید تا هر دو شرکت در جهت هم افزایی بیشتر و ایجاد بازار مشترک در کشورهای ایران و روسیه و همچنین کشورهای خاورمیانه قدم بردارند .
در این بازدید پوالیایف گفت: “من واقعا از وجود چنین شرکتی با این حجم از محصولات تولیدی در زمینه تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی در ایران مشعوف و متعجب شدم و همکاری با این شرکت برای ما باعث افتخار می باشد.”
مصلحی در ادامه گفت : ” ما برای تولید کیتهای هوشمند اقداماتی را انجام داده ایم که به زودی نتایج آن قابل ارائه به جامعه آموزشی کشور خواهد بود .”
در پایان این جلسه مقرر گردید تفاهمنامه ای بین این دوشرکت در خصوص همکاری متقابل تنظیم شود .


جستجو

مطالب اخیر

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار