• یکشنبه 12 ژوئن 2022
  • -
  • ۲۷۱

شرکت صنایع آموزشی ظرفیت تولید و فروش ۱۰۰۰ میلیاردی را دارد

عصر روز سه شنبه ۱۷ خرداد ماه اعضای منتخب فرهنگیان در هیئت امنای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از مراحل تولید و تکمیل سفارشات مناقصات اخیر شرکت صنایع آموزشی بازدید بعمل آوردند .
در این بازدید که آقای دکتر محسن مسعودی و سرکار خانم دکتر لیلا نظرپور دو عضو محترم هیئت امنای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان حضور داشتند ضمن نظارت بر نحوه عملکرد در تهیه و تولید محصولات تا ارسال آنها مواردی را متذکر شدند .
در ادامه این بازدید نشستی در دفتر دکتر مصلحی مدیر عامل شرکت صنایع آموزشی برگزار گردید و گزارشی از فعالیتهای در دست اقدام و نمایی از پروژه های آتی که برای شرکت صنایع آموزشی متصور است ارائه گردید .
در این نشست مصلحی گفت: ما در استراتژی و سیاست کلان شرکت فروش ۱۰۰۰ میلیاردی را در دو سال آینده بعنوان هدف قرارداده ایم که دست یافتنی است و در راه رسیدن به این هدف مهم قدمهایی نیز برداشته ایم .
در ادامه این نشست نمایندگان محترم فرهنگیان ضمن خرسندی از اینکه شرکت صنایع آموزشی متعلق به جامعه فرهنگیان است و در حال حاضر بزرگترین تولید کننده محصولات آموزشی در کل کشور است اعلام کردند ما آمادگی داریم تا هرگونه پشتیبانی در راستای رسیدن به اهداف کلان این شرکت صورت پذیرد تا سودآوری این شرکت در نهایت باعث منتفع شدن فرهنگیان کشور شود .
لازم به ذکر است مجموعه شرکت صنایع آموزشی در شش ماهه نخست سال مالی توانست به هدف فروش مورد نظر یکساله خود دست یابد .


جستجو

مطالب اخیر

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار