EN
  • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
  • -
  • ۴۲۳

هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت

هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت از 26 تا 29 آذر ماه 1398 در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد. بیش از 350 شرکت دانش بنیان و فناور، با عرضه بیش از 9000 محصول در حوزه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی، حاصل کار خود را در معرض دید خریداران و بازدید‌کنندگان قرار دادند. طی سالهای 92 تا 97 ، بیش از 4800 میلیارد ریال تجهیزات آزمایشگاهی توسط شرکتهای ایرانی حاضر در نمایشگاه به فروش رفته است و توانسته موجبات اشتغال پایدار هزاران نفر را پدید آورد.

از جمله خدماتی که در این نمایشگاه برای بخش خصوصی و شرکت‌های غیر دولتی فراهم شده است، مبحث خرید با استفاده از تسهیلات لیزینگ است، در این خط اعتباری، 70 درصد از کل ارزش خرید از طریق منابع صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق نانو فناوری تامین می شود و تنها 30 درصد از ارزش محصول، توسط خریدار پرداخت می‌شود.

همچنین تسهیلات جدیدی که در نمایشگاه سال جاری پیش بینی شده است، امکان خرید با استفاده از ظرفیت اوراق اخزاء است، با توجه به اینکه برخی مراکز علمی و دانشگاهی در خرید اقلام مورد نیاز با مشکل نقدینگی مواجه بودند، با نظر مساعد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موافقت شد تا این دسته از متقاضیان تا 50 درصد مبلغ خرید را به شکل اوراق اخزاء در صندوق نانو فناوری سپرده گذاری کنند.

در هفتمین دوره این نمایشگاه ، شرکت دانش بنیان صنایع آموزشی موفق به ثبت بیش از 130 محصول از گروه های کالایی نفت و پتروشیمی، مهندسی شیمی، اتومکانیک، برق و الکترونیک، فیزیک پایه، کشاورزی، علوم پزشکی، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و فناوریهای نوین آموزشی گردید. اغلب محصولات ثبت شده از یارانه حمایتی 10 و 25 درصدی برخوردارند. همچنین تعدادی از محصولات جدید ساخت شرکت صنایع آموزشی شامل پرینتر سه بعدی، واقعیت مجازی آناتومی (VR)، آب مقطرگیری، انواع ستاپ های واکنش و …. برای اولین بار به معرض نمایش گذاشته شد.

خوشبختانه غرفه شرکت صنایع آموزشی با استقبال گسترده بازدید گسترده اساتید، معاونین ،کارشناسان آموزشی و پژوهشی دانشگاههای دولتی، آزاد، غیر انتفاعی، فنی و حرفه ای، علوم پزشکی و تولید کنندگان صنایع مختلف مواجه شد. جناب آقای دکتر حسن زاده رئیس محترم مرکز تحقیقات پزشکی قانونی، نمایندگان اتاق بازرگانی ترکیه و جناب آقای دکتر جامعی رئیس محترم مرکز تحقیقات نوروساینس دانشگاه علوم پزشکی ایران از جمله بازدیدکنندگان ویژه غرفه صنایع آموزشی بودند.

صدور بیش از 100 میلیارد ریال پیش فاکتور برای دانشگاه ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور دستاورد ویژه صنایع آموزشی در هفتمین دوره این نمایشگاه می باشد. پیرو دستور مدیر عامل محترم شرکت صنایع آموزشی در پاسخ به استقبال گسترده خریداران محترم، مشتریانی که تا پایان بهمن ماه سال جاری موفق به عقد قرارداد گردند علاوه بر حمایتهای یارانه ای از تخفیفات ویژه این شرکت نیز برخوردار خواهند شد. همچنین یادآور می شود امکان صدور پیش فاکتور تا اطلاع ثانوی برای شرکتهای حاضر در نمایشگاه وجود دارد.

به نظر می رسد تجربه برگزاری نمایشگاه در طول دوره های مختلف تکامل یافته است و با توجه به استقبال گسترده اساتید، پژوهشگران و صنعتگران حوزه های مختلف، هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت نتایج ارزشمندتری برای شرکت صنایع آموزشی به دنبال خواهد داشت. اهتمام به پایش کیفیت، بهبود خدمات پس از فروش و توجه به برنامه های تحقیق و توسعه محصولات دانش بنیان، از جمله مواردی است که در طول ادوار گذشته با هدف ایجاد مزیت رقابتی همواره مورد توجه قرار گرفته است. امید است با تاییدات الهی و تمهیدات و برنامه ریزی های صورت گرفته برای هفتمین دوره این نمایشگاه، گام بلندی برای توسعه بازار محصولات دانشگاهی شرکت صنایع آموزشی برداشته شود.

لطفا جهت صدور پیش فاکتور و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید از سامانه ساخت ایران با شماره های 47221 -021 داخلی 294 و 216 و یا 09127030879 تماس حاصل فرمایید.

 


نظرات کاربران

جستجو

مطالب اخیر

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار