EN
  • دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
  • -
  • ۱۴۰

معرفی طرح امتیاز-تخفیف شرکت صنایع آموزشی

صنایع آموزشی همواره برای ایجاد حس خریدی راحت، مطمئن و رضایت بخش برای مشتریان خود تلاش کرده است. در همین راستا با افتتاح “طرح امتیاز-تخفیف” قصد دارد خرید را برای مشتریان لذت‌بخش‌تر و سودآورتر از پیش نماید.
طرح امتیاز-تخفیف صنایع آموزشی به شما این امکان را می‌دهد بدون نیاز به سرمایه، حتی در خانه و با کمی تلاش و هوشمندی یک منبع درآمد عالی به دست آورید.
هر شخص می‌­تواند با یک عضویت ساده و خرید کالا و یا کمک به فروش کالاها، به ازای هر خرید، امتیاز دریافت نماید. همه می‌‌توانند به صورت حضوری ،تلفنی و یا از طریق شبکه‌‌های اجتماعی مانند کانال تلگرام واینستاگرام و یا سایت، کسب سود نمایند.
طرح امتیاز-تخفیف می‌تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، دانش آموزان و معلمان باشد.
همچنین مدارس نیز با ثبت‌‌نام در این طرح می‌توانند وسایل مورد نیاز خود را با بیشترین سود و یا حتی رایگان خریداری کنند.
اگر فردی فعال، با انگیزه‌های بزرگ هستید تردید نکنید همین الان ثبت نام کنید.
با ثبت نام در این طرح، با هر خرید امتیازاتی خواهید گرفت که می‌توانید بصورت تخفیف در خریدهای بعدی استفاده نمایید و یا حتی به‌صورت نقدی دریافت نمایید.
همچنین بدون خرید و فقط با توزیع و تبلیغ نامحدود کد امتیاز-تخفیف خود (که با ثبت نام در این طرح به شما اعطا می‌شود) بین دوستان و آشنایان و یا شبکه‌‌های اجتماعی می‌توانید امتیاز جمع کنید و سود ببرید.

برای ثبت‌نام کافی‌ست به سایت eeishop.ir وارد شوید و پس از انجام مراحل ثبت‌نام، درصفحه پروفایل کاربری کد امتیاز-تخفیف خود را مشاهده و یادداشت نمایید.
اگر قبلا از سایت خرید کرده‌اید و عضو سایت هستید کافیست به پروفایل کاربری خود وارد شوید و کد امتیاز-تخفیف خود را مشاهده کنید.


نظرات کاربران

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار