EN
  • دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵
  • -
  • ۴۸۶

گردهمایی مسئولین مشارکت های مردمی سازمان نوسازی٬ توسعه و تجهیز مدارس

شرکت صنایع آموزشی میزبان دومین روز گردهمایی مسئولین مشارکت های مردمی سازمان نوسازی٬ توسعه و تجهیز مدارس کشور بود.
به گزارش روابط عمومی٬ گردهمایی مسئولین مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با برخی از چهره های سرشناس خیر مدرسه ساز و همچنین مدیران شرکت صنایع آموزشی در تاریخ 14 و 15 آذرماه در تهران بمنظور تحکیم روابط فی مابین تشکیل گردید.
آقای جعفری مسئول مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور در ابتدای برنامه ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و تشکر و قدردانی از آقای مهندس معصومی مدیر عامل شرکت صنایع آموزشی، به تشریح اهداف و برنامه های این گردهمایی پرداختند.

در ادامه آقای قلم چی یکی از خیرین شاخص در زمینه مدرسه سازی به عنوان میهمان ویژه در جلسه حضور پیدا کردند و طی سخنانی جدید ترین مطالعات خود در سطح بین الملل را ارائه نمودند.
ایشان تاکید کردند کشور های برتر در زمینه آموزش با مطالعات بیش از 20 ساله توسط مراکز معتبر ، آموزش معلم محور را بر خلاف تصور همگان بسیار موفق تر بوده است. هرچند تکنولوژی های روز می تواند بهترین ابزار در خدمت معلم باشد اما این ابزار می تواند تهدیدی برای حرفه معلمی باشد. لذا به این دلیل باید سطع تسلط علمی و فنی آموزگاران ارتقا یابد.
اتلاف بودجه سالیه آموزش و پرورش به دلیل عدم آموزش کافی معلمان
در ادامه گردهمایی مهندس معصومی مدیر عامل صنایع آموزشی ضمن ابراز خرسندی از میزبانی میهمانان با تایید سخنان آقای قلم چی به این موضوع اشاره کردند که هر ساله 10 درصد از بودجه آموزش و پرورش به خاطر مردود شدن و تکرار پایه دانش آموزان اتلاف می شود. به عقیده ایشان اگر کسری از این اعتبار برای آموزش معلمان اختصاص یابد می توان این مبلغ را بسیار کاهش داد.
تمامی محصولات صنایع آموزشی استاندارد ، بهداشتی و ایمن تولید میشود.
معصومی گفت در شرکت صنایع آموزشی بر این هستیم که:
محصولات تولیدی را متناسب با سرفصل های ارائه شده در کتب هر سال بروز رسانی کنیم و همچنین تمامی محصولات با استاندارد بالا و از مواد اولیه درجه یک و بهداشتی و در عین حال کاملا ایمن سازی شده تولید شود.
بسته محصولات شرکت صنایع آموزشی متناسب با توان خرید خیرین قابل انتخاب است.
معصومی در ادامه با اشاره به این موضوع که مدرسه سازی بدون تجهیزات مناسب از بازدهی کمی برخوردار است ، به تشریح گروه محصولات شرکت صنایع آموزشی پرداخت و به حاضرین در جلسه توصیه کرد که خیرین مدرسه ساز را در جهت تجهیز مدارس و با محصولات شرکت صنایع آموزشی ترقیب و تشویق نمایند.
این گردهمایی با بازدید از کارگاه های تولیدی و نمایشگاه دائمی شرکت صنایع آموزشی خاتمه یافت.

[vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”7486,7485,7484,7483,7482,7487,7488,7489″ img_size=”150*100″][/vc_column][/vc_row]


نظرات کاربران

جستجو

مطالب اخیر

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار