EN
  • یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹
  • -
  • ۴۴۶

دیدار مدیران عامل هلدینگ تدبیرگران اطلس ، شرکت ساختمانی معلم و شرکت تامین مسکن فرهنگیان با دکتر مصلحی

 

 

امروز یکشنبه 26 مرداد 1399 جلسه ای چند جانبه، متشکل از آقایان دکتر رنجبران مدیر عامل محترم هلدینگ تدبیرگران اطلس ، دکتر مصلحی مدیر عامل محترم شرکت صنایع آموزشی ، آقای دکتر علیجانی مدیر عامل محترم شرکت ساختمانی معلم و همچنین آقای مهندس دادبان مدیر عامل محترم شرکت تامین مسکن فرهنگیان به همراه هیئت های همراه در محل شرکت صنایع آموزشی برگذار شد.

در این برنامه با توجه به زمینه تخصصی میهمانان از ظرفیت بیش از 10 هزار متر مربع ساختمان های اداری و بیش از 40 هزار متر مربع سوله کارگاهی و دیگر فضا های در اختیارشرکت بازدید به عمل آمد.

به گفته دکتر رنجبران شناسایی پتانسیل های بالقوه شرکت های هلدینگ و استفاده از آنها میتواند موجب درآمد زایی بیشتر برای شرکت ها و به حرکت در آوردن جریان نقدینگی در بین شرکتهای صندوق ذخیره فرهنگیان گردد.

دکتر مصلحی نسبت به همکاری با همه شرکت های زیر مجموعه ابراز علاقه کردند و به کارگیری ظرفیت های شرکتها در راستای تحقق اهداف و برنامه های شرکتها را عامل اصلی تسریع در نیل به این اهداف برشمردند.

موضوع مهمی که در سالهای اخیر مهندس نیکدل مدیر عامل محترم صندوق ذخیره فرهنگیان هم تحت عنوان هم افزایی بارها مورد تاکید قرار داده و در حقیقت اصل کلیدی برنامه استراتژیک صندوق می باشد.

 


نظرات کاربران

جستجو

مطالب اخیر

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار