EN
  • دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵
  • -
  • ۶۰۴

جلسه شورای موسسان مدارس غیر دولتی با مدیر عامل صنایع آموزشی

شرکت صنایع آموزشی در تاریخ 12 مهر ماه میزبان اعضای محترم شورای موسسان مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش بود.
در ابتدا طی جلسه ای آقای مهندس محمود معصومی مدیر عامل شرکت صنایع آموزشی ضمن عرض خوش آمد گویی به میهمانان برای دقایقی شرح فعالیت و تاریخچه فعالیت شرکت را ارائه کردند.
معصومی با اشاره به فعالیت 41 ساله شرکت صنایع آموزشی، این شرکت را به عنوان یک شرکت مادر در زمینه تولید تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی معرفی کردند و خاطرنشان شدند که در سالهای گذشته شرکت صنایع آموزشی با احصاء نیازهای آموزش پرورش همواره در حال تامین آنها با جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا بوده است.
از نظر ایشان برای ارائه یک آموزش بهینه باید 4 پارامتر اساسی را مدنظر قرار داد:
1-فضای آموزشی مناسب و استاندارد 2-معلمان دوره دیده 3-کتب درسی 4- تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی شامل نرم افزار و سخت افزار.
معصومی در ادامه به برنامه ریزی آتی شرکت در راستای سند تحول آموزش و پرورش اشاره نمود و گفت:
تغییر در سیستم آموزشی مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم نیازمند مطالعات جدید ، دقیق و علمی است. همچنین باید بستر آموزش معلمان متناسب با این تحول فراهم گردد که در این راستا شرکت صنایع آموزشی با راه اندازی مجدد واحد آموزش خود و تجهیز آن به امکانات شبانه روزی و اقامتی این امکان را فراهم کرده است. وی خاطر نشان کرد:
در مراحل پیش از آموزش کارشناسان ما با مطالعه دقیق سیستم و کتب درسی جدید، اقدام به تولید محصولات آموزشی مورد نیاز کرده ایم تا ضمن معرفی آنها روش های صحیح و بهینه استفاده از محصولات را در کلاس ها میسر گردانیم.
ایشان معتقد اند که برای کاهش هزینه 4500 میلیارد تومانی که آموزش و پرورش سالانه برای جبران خسارات افت تحصیلی متحمل میشود باید از تکنولوژی های آموزشی استفاده نمود. با بررسی روشهای استفاده شده در کشورهای توسعه یافته میتوان به روشنی تاثیر این مهم را مشاهده نمود.
در انتها مهندس معصومی آمادگی خود را برای آموزش معلمان با کمترین هزینه و بهترین کیفیت اعلام کردند.
در ادامه میهمانان با مشایعت آقای مهندس حمیدرضا معصومی مدیر کارخانه از کارگاه های تولیدی شرکت و همچنین واحد آموزش و نمایشگاه ثابت شرکت بازدید کردند.
[vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”7443,7442,7441,7440,7439,7438,7437,7436,7430,7429,7431,7432,7433,7434,7435″ img_size=”150*100″][/vc_column][/vc_row]


نظرات کاربران

جستجو

مطالب اخیر

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار