EN
  • دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵
  • -
  • ۵۹۰

تعاملات بیشترشرکت صنایع آموزشی با سازمان نوسازی و تجهیزمدارس کشور

شرکت صنایع آموزشی روز 13 مهرماه پذیرای جناب آقای نعیمی معاون محترم پشتیبانی سازمان نوسازی و هیئت همراه ایشان بود .
این جلسه که به منظور بیشتر شدن تعاملات فیمابین برگزار گردید از اولین ساعات کاری با حضور هیئتی متشکل از آقایان : مهندس سیاری معاون برنامه ریزی و امورشرکتهای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ، مهندس محمودی مدیر امور مجامع موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ، مهندس محمدی مدیر کل تدارکات و مهندس جعفری مدیر مشارکتهای سازمان نوسازی و تجهیز کل کشور برگزار گردید .
در این جلسه مهندس معصومی مدیر عامل شرکت صنایع آموزشی ضمن خوشامدگویی به مهمانان،توضیحات مفصلی در خصوص نحوه شکل گیری شرکت صنایع آموزشی و دیگر شرکتهای این مجموعه و همچنین عملکرد هر یک از آنها عنوان کردند .ایشان با بیان اینکه در گذشته شرکت صنایع آموزشی تمامی نیازهای آموزش و پرورش را تامین میکرده گفت ، در تمام دنیا این نوع شرکتها بعنوان امین و بازوی آموزش وپرورش محسوب می شوند.معصومی با اشاره به این موضوع که 1200 نفر پرسنل در مجموع شرکتهای صنایع آموزشی شاغل بوده اند که با انحلال شرکتهای زیر گروه بجز شرکتهای تجهیزات مدارس و پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی از ظرفیت نیروی انسانی این گروه کاسته شده است . صد البته در حال حاضر در شرکت صنایع آموزشی چه از منظر بازسازی زیرساختها و کارگاههای تولیدی و چه از منظر کیفیت محصولات در تولید ، شروع به احیاء کرده ایم. معصومی گفت اگر در مناقصات شروطی را که مناقصه گذار اعلام می کند به دقت دنبال شود حتما صنایع آموزشی در مناقصات به جهت حضور تخصصی در کار تولید برنده خواهد شد.
در ادامه آقای نعیمی معاون پشتیبانی سازمان نوسازی ضمن ابراز خوشنودی از وجود چنین مرکزی که توانایی های این چنین در تولید تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی دارد ، در خصوص عدم توجه به اهمیت مقوله دروس آزمایشگاهی اعلام کرد ، عدم ابلاغ تدریس دروس آزمایشگاهی در آزمایشگاهها و همچنین سخت گیری های زیادی در این حوزه مانع ورود دبیران به آزمایشگاهها میشود. نعیمی گفت با رعایت تمام ضوابط و مقررات ، تعاملات سازمان نوسازی و گروه صنایع آموزشی را بیشتر خواهیم کردو همچنینن بایستی تمامی قوانین مناقصات با دقت بیشتری رعایت شود.
در پایان این جلسه میهمانان ضمن بازدید از کارگاههای تولیدی و نمایشگاههای ثابت شرکت صنایع آموزشی به صورت اتفاقی درکلاسهای آموزشی در حال برگزاری واقع در مرکز آموزش این شرکت حضورپیدا کردند و از نزدیک با امکانات این مرکز و همچنین چگونگی برگذاری دوره ها آشنا شدند.در این بازدید معلمانی که در کلاس حضور داشتند با اعلام رضایت کامل از پربار بودن این دوره ها به تمدید برگذاری و تکرار دوره ها در مقاطع مختلف اصرار داشتند.لازم به ذکر است این دوره ها جزیی از تعهدات شرکت صنایع آموزشی در قبال فروش محصولات خود به سازمان نوسازی و تجهیزمدارس می باشد.

[vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”7404,7405,7406,7407,7408,7409,7410,7411,7412,7413,7414,7415,7416,7417,7418,7419,7420,7421,7422″ img_size=”150*100″][/vc_column][/vc_row]


نظرات کاربران

جستجو

مطالب اخیر

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار