EN
  • دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸
  • -
  • ۴۰۱

بازار جدید شرکت صنایع آموزشی،جامعه صنفی نوشت افزار کشور

همزمان با برگزاری ششمین دوره نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور (ایران پنکسIranpenex2018) شاهد حضور شرکت صنایع آموزشی به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی بودیم.
این نمایشگاه در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب تهران از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۴ تیرماه با حضور کثیری از برندهای تولیدکننده، واردکننده و همچنین شرکتهای پخش نوشت افزار که در این صنف فعالیت میکنند برگزار گردید.
شرکت صنایع آموزشی با ارائه محصولات خود در زمینه بازی های علمی و خلاق و همچنین تک محصولهای آموزشی خود از قبیل مولاژها ،میکروسکوپها، شیشه آلات ، تجهیزات آزمایشگاه فیزیک و شیمی و…. توانست به این بازار جدید ورود نماید.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع آموزشی هدف از ورود به این بازار جدید در ادامه تک محصولی کردن تولیدات این شرکت در سالهای اخیر و استفاده از پتانسیل شرکتهای پخش نوشت افزار و تجهیزات مهندسی برای رساندن این تولیدات به دست کاربران نهایی می باشد.
با توجه به نظرسنجی میدانی که از حضور بازدید کنندگان بدست آمد خلاء محصولات شرکت صنایع آموزشی در کنار۴۰۰۰ قلم کالای مورد مصرف این صنف می باشد احصاء گردید و همچنین با استقبال شرکتهای پخش لوازم التحریر برای اضافه شدن به سبد کالایی خود مواجه گردید .
در این نمایشگاه دپارتمان سرگرمی های علمی شرکت صنایع آموزشی با ارائه برند بازی پژوه به عنوان تولید کننده بازیهای فکری، علمی و خلاق توانست مورد توجه قرارگیرد.

 

 


نظرات کاربران