EN | AR
  • یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹
  • -
  • ۲۳۵

امضا تفاهم نامه همکاری در تامین تبلت های دانش آموزی مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش

دوم شهریور ماه 1399 تفاهم نامه ای بین شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) که متولی آموزش های غیر حضوری وزرات آموزش و پرورش در دوران شیوع ویروس کرونا  می باشد با شرکت صنایع آموزشی منعقد شد.

این تفاهم نامه به امضاء جناب آقای دکتر سید حسن الحسینی مشاور محترم وزیر آموزش و پرورش و مسئول شبکه آموزشی دانش آموز(شاد) و جناب آقای دکتر علی محمد مصلحی مدیر عامل محترم شرکت صنایع آموزشی رسید.

در متن این توافق نامه آمده است:

“شرکت صنایع آموزشی متعهد می­شود برابر استانداردهای اعلام شده از سوی مدیریت شبکه شاد نسبت به تامین تبلت دانش آموزی مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش به صورت واردات قطعات منفصله و مونتاژ در شرکت اقدام نماید و در صورت نیاز افزون بر ظرفیت شرکت، کنسرسیومی با حضور شرکت­های توانمند داخلی در این خصوص تشکیل دهد.”

 

همچنین مدیریت شبکه شاد متعهد می شود: “برای تامین تبلت های دانش آموزی مورد نیاز، شرکت صنایع آموزشی را به عنوان یکی از  تامین کنندگان، در اولویت قرار دهد” .

 

امید است با اجرای این تفاهم نامه، برای تعداد قابل توجهی از نیروهای جوان و متخصص اشتغال پایدار ایجاد و محصول نهایی “ساخت ایران با برند شایسته و معتبر “صنایع آموزشی در اختیار دانش آموزان و فرهنگیان محترم قرار گیرد.

 


نظرات کاربران

جستجو

مطالب اخیر

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار