EN
  • چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
  • -
  • ۲۹۵

گزارش بازدید سازمان نوسازی 31 استان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

شرکت صنایع آموزشی در روزهای دوم و سوم بهمن ماه سال 1396 میزبان کارپردازان محترم سازمان توسعه ، تجهیز و نوسازی مدارس کل کشور از 31 استان بود. این همایش دو روزه در قالب دوره آموزش جامع مناقصات موفق و قانونی توسط اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان نوسازی کشور طرح و اجرا گردید.
در روز اول و در آئین افتتاحیه همایش آقای مهندس محمود معصومی مدیر عامل شرکت صنایع آموزشی با حضور در جمع میهمانان ضمن خوش آمدگویی اقدام به معرفی و تاریخچه شرکت پرداخت براساس گفته ایشان بیانیه ماموریت شرکت صنایع آموزشی تهیه ، تولید و تامین وسایل آموزشی و کمک آموزشی برای مقاطع پیش از دبستان تا دانشگاه و تجهیز آزمایشگاه های مدارس و کلیه کارگاه های هنرستان های فنی و حرفه ای کاردانش است.
معصومی در ادامه خاطر نشان شد که سیستم آموزش کشور در مقطع ابتدایی به مدل توصیفی تغییر کرده و به همین واسطه محتوا و روش تدریس کتب نیز دستخوش تغییرات اساسی شده است و در نهایت در روش توصیفی آموزش اثر بخش به وسیله تجهیزات کمک آموزشی و آزمایشات عینی میسر می¬گردد. در این راستا وزارت آموزش و پرورش از طریق سازمان پژوهش اقدام به استاندارد سازی تجهیزات با همکاری شرکت صنایع آموزشی نموده است. وظیفه استاندارد سازی طبق ماده 828 قانون بر عهده سازمان پژوهش می¬باشد.
معصومی گفت سازمان نوسازی کشور در راستای عملیاتی کردن مستندات و استانداردهای مذکور در بدنه وزارت آموزش و پرورش به وجود آمد که در نهایت این سازمان بستر پرورش و تربیت نسل آینده را خواهد ساخت و این دلیلی بر نقش مهم و کلیدی سازمان نوسازی می باشد. در حقیقت سازمان نوسازی حلقه وسط زنجیره ی وزارت آموزش و پرورش با شرکت صنایع آموزشی به عنوان تولید و تامین کننده تجهیزات آموزشی می باشد.
در ادامه نشست مدرسان و سخنرانان دوره اقدام به ایراد سخن نموده و همایش در روز اول در ساعت 5 بعد از ظهر به اتمام رسید.

در روز دوم میهمانان ضمن بازدید از نمایشگاههای دائمی شرکت و همچنین کارگاههای تولیدی از نزدیک با مراحل طراحی و تولید محصولات شرکت صنایع آموزشی آشنا شدند. در این بازدید آقای مددی مدیر فروش و بازریابی شرکت صنایع اموزشی به همراه کارشناسان فروش استانی شرکت ضمن معرفی محصولات نکاتی که وجه تمایز محصولات شرکت صنایع اموزشی با سایر محصولات موجود در بازار می باشد را به مدعوین ارائه نمودند.
در پایان جلسه ای در محل سالن کنفرانس برگزار گردید که آقای مهندس پور احمد مدیر عامل شرکت تجهیزات مدارس ضمن معرفی و ارائه تاریخچه این شرکت به تشریح محصولات جدید این مجموعه پرداخت.
پوراحمد با اشاره به رعایت استانداردهای علمی که در تولید محصولات این شرکت رعایت میشود محصولات شرکت تجهیزات مدارس را در این حوزه بی رغیب دانست و گفت سلامت دانش آموزان در ساعتهایی که پشت این میزها مینشینند دارای اهمیت زیادی است و بر آرگونومی استاندارد در تولیدات میز و نیمکتها تاکید نمود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”13545,13544,13543,13542,13541,13540,13539,13538,13537,13536,13535,13534,13533″ img_size=”150*100″][/vc_column][/vc_row]


نظرات کاربران

جستجو

مطالب اخیر