EN
  • جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷
  • -
  • ۳۶۷

گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان های کشور

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

با توجه به دستور کار وزارت آموزش و پرورش مبنی بر تعامل هر چه بیشتر در بخش های مختلف و ضرورت هماهنگی در خصوص اجرای برنامه های این وزارتخانه، همایش مشترکی با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و رؤسای ادارات نوسازی و تجهیز مدارس کشور در روزهای 12 الی 14 تیرماه در اردوگاه شهید باهنر برگزار گردید.
در روز دوم این همایش از آقایان نیکدل و شکوهی جهت حضور و سخنرانی دعوت بعمل آمد. مهندس نیکدل مدیر عامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در سخنان خود نسبت به تعامل هر چه بیشتر بدنه آموزش و پرورش با شرکت های تابعه صندوق ذخیره تأکید نمود.
در ادامه مهندس شکوهی مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی ضمن معرفی شرکت مزایای خرید از صنایع آموزشی را بیان نمود.
شکوهی افزود خرید از شرکت صنایع آموزشی گردش مالی را در آموزش و پرورش حفظ می کند چرا که صنایع آموزشی یکی از شرکت های تابعه مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان است که متعلق به تمام فرهنگیان عزیز کشور است.
در پایان سخنرانی، ایشان از مزایای رقابتی خرید از شرکت صنایع آموزشی، کیفیت بالای محصولات بر اساس کیفیت مورد تأیید سازمان پژوهش و همچنین خدمات پس از فروش نام برد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”13726,13725,13724,13723,13722,13721,13720,13719″ img_size=”150*100″][/vc_column][/vc_row]


نظرات کاربران

جستجو