آدرس پستی

تهران - جاده مخصوص کرج - بعد از کیلومتر ۷ - بزرگراه آزادگان (به طرف جنوب) - شهرک استقلال - بلوار دکتر عبیدی - خیابان شهید جلال.
کد پستی: ۱۳۸۹۷۹۶۳۱۱
صندوق پستی: ۳۷۹-۱۳۴۴۵

رسیدگی به انتقادها و پیشنهادات

مشتری گرامی ، اگر انتقاد، پیشنهاد و یا شکایتی از مرکز صنایع آموزشی دارید برای پیگیری آن ، لطفا از طریق ایمیل support@eei-co.com با ما در میان بگذارید ، و یا از طریق شماره تماس ۴۴۵۴۵۲۹۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید، به تمام موارد رسیدگی خواهد شد.

مرکز صنایع آموزشی

این شرکت انواع تجهیزات آموزشی، کمک آموزشی، آزمایشگاهی و کارگاهی را برای کلیۀ دوره های تحصیلی متناسب با شرایط زمان، تغییرات فن آوری، برنامه ریزی و محتوای کتاب های درسی طراحی، نمونه سازی و تولید می کند و با عضویت در سازمان های نظارتی و مؤسسات معتبر جهانی از جمله انجمن تحقیق و توسعۀ کشور و با داشتن گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت Iso-9001 و گواهینامه تعهد به تعالی (EFQM ) روز به روز بر توانمندی ها و کیفیت محصولات خود می افزاید.
اکنون پس از گذشت سالها خدمت آموزشی و کسب تجارب فراوان، شرکت توانسته است با برخورداری از واحد تحقیق و توسعه (R&D ) و استفاده از کادری متخصص و کارآمد به بزرگترین تولیدکنندۀ تجهیزات آموزشی در خاورمیانه تبدیل شود .
[]
۱ Step 1
نام ونام خانوادگی
شماره تماس
ایمیل
موضوع پیام
متن پیام
۰ /
Previous
Next

اطلاعات مدیریت

شماره تماس

۴۴۵۴۵۴۹۲ - ۰۲۱

فکس

۴۴۵۴۵۴۹۳ - ۰۲۱

ایمیل

manager@eei-co.com

اطلاعات روابط عمومی

شماره تماس

۴۴۵۴۵۴۳۹- ۰۲۱

فکس

۴۴۵۴۵۴۸۵ - ۰۲۱

ایمیل

info@eei-co.com

اطلاعات واحد فروش

شماره تماس

۴۴۵۴۵۲۹۵ - ۰۲۱

فکس

۴۴۵۴۵۲۹۴ - ۰۲۱

ایمیل

sales@eei-co.com

معاونت تأمین و بازرگانی

شماره تماس

۶- ۴۴۵۴۵۴۶۵ - ۰۲۱

فکس

???????? - ۰۲۱

ایمیل

????@eei-co.com

بازرگانی خارجی

شماره تماس

۴۴۵۴۵۴۸۱ - ۰۲۱

فکس

???????? - ۰۲۱

ایمیل

ft@eei-co.com